İsim Hakkı Sorgulama

İsim hakkı sorgulama; işlemlerinizi sizin adınıza ekibimiz ücretsiz olarak sürdürmektedir. Tescil etmek veya sahip olmak istediğiniz markaya ait sorgulama, başvuru, tescil gibi tüm süreçleri yürütmekteyiz. Tescilli bir isme sahip olarak rakiplerinizin sizin isminizi haksız yere kullanmasına engel olabilirsiniz.

Tescilli bir marka ile sektörde söz sahibi olarak ürün veya hizmetlerinizi yasal bir şekilde koruyabilirsiniz. Artık sizden izinsiz olarak hiçbir kişi, kurum ya da kuruluş bu marka ismini kullanamaz.

İsim Telif Hakkı Başvuru Süreci

  • Tescil etmek istediğiniz marka ismi için bize iletişim formları ya da telefon aracılığı ile ulaşarak markanızı araştırmamız için talepte bulunmanız gerekiyor.
  • Daha sonraki süreçte marka tescil uzmanımız tescil etmek istediğiniz isim için araştırma yaparak bu marka adının tescil edilip edilemeyeceğini araştıracaktır.
  • İsim hakkı başvurusunda bulunmak istediğiniz marka tescil için uygunsa başvuru sürecinizi başlatıyoruz.
  • İsim hakkı sorgulama işlemerinizde uzman ekibimiz size destek olacak doğru bir şekilde yönlendirecektir.

Tescilli İsim Telif Hakkı Olmanın Avantajları

İsim telif hakkı sahibi olduktan sonra ki süreçte artık hiçbir kişi veya kurum sizden izinsiz olarak bu ismi kullanamayacaktır. Tescilli markanız ile artık pazarda söz sahibi olabilirsiniz. Örneğin farklı lokasyonlarda satılan ürün veya hizmetiniz için geçerli fiyatlandırma politikasını elinizde tutabilirsiniz.

Böylelikle müşterileriniz ürün veya hizmetlerinize farklı noktalarda her zaman aynı fiyattan satın alabilir. Buda müşteri memnuniyetine etki eden önemli faktörler arasında yer almaktadır.

Daha Fazlası için Bize Ulaşın

Marka sorgulama ve tescil hakkında bilgi almak için bize ulaşın